Kontakt

1. dubna 2014 v 12:55 | Hraboška |  Kontakt
Milé čtenářky,

pokud mě kdykoliv budete chtít kontaktovat jinak, než prostřednictvím komentářů pod články, můžete využít e-mailovou adresu
hraboska(zavináč)centrum.cz

Budu také moc ráda, když se budete chtít pochlubit se svými výtvory a pošlete mi fotku nějakého výrobku ušitého podle mých návodů :-).


Zároveň vás prosím o respektování toho, že návody jsou určené pro osobní potřebu, nikoliv ke komerčním účelům. Já sama toto u ostatních respektuji a vždy v článku uvádím autora návodu nebo kde jsem našla inspiraci. Prosím tedy o totéž.
Samozřejmě nevadí, když danou věc ušijete třeba pro někoho z rodiny nebo kamarádku, která Vám za to něco dá. Ale nerada bych, abyste výrobky šité podle mých návodů (i když to je třeba jen něco jednoduchého) například nabízely na Fleru nebo jinde. Děkuji :-)

Malé upozornění:
Protože počet článků roste (například několik dalších věcí včetně návodů mám v tuto chvíli nafoceno, jen ještě nebyl čas to zveřejnit), potřebuju si trochu zpřehlednit zdrojové galerie fotek pro články. Přesuny fotek a jejich znovunahrávání způsobí, že vždy u jednoho z článků fotky na chvíli zmizí, než se nahrají z nového zdroje. Prosím tedy o trpělivost a děkuji za pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama